KONST / Litografier / Färglitografier 14666304
nr 1466 6304
Färglitografier
2 st, Peter Lundström. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 50x58-54x52cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:09:44
150 kr